Betoninės pakopos

Betoninės pakopos pasirenkamos tiek lauko, tiek vidaus laiptams, kai norisi natūralumo. Tai yra ir ekonomiškesnis variantas, lyginant su mozaikinio betono gaminiais.

Pakopos gali būti montuojamos tiek ant metalinės, tiek ant gelžbetoninės laiptasijų konstrukcijos, tvirtinant jas virinimo būdu, prisukant varžtais ar klijuojant. Liejimo metu į pakopas pagal poreikį galime įdėti įvairių matmenų metalines plokšteles ar sriegines įvores (tvirtinimui, virinimui prie metalinės konstrukcijos ar turėklams).

Visos betoninės pakopos gaminamos pagal individualius projektus.

PAKOPŲ ILGIS (A), PLOTIS (B) IR STORIS (H) YRA LAISVAI PASIRENKAMI, ATSIŽVELGIANT Į BENDRĄ VISOS KONSTRUKCIJOS PADĖTĮ.

Gaminių kainos*

Lentelėje pateiktos kainos už 1 tiesinį pakopos metrą (Eur/1 m).
Pakopos gaminamos įvairių matmenų pagal kliento užsakymą.

Gaminio pavadinimas  Matmenys, mm Mato vnt. Kaina už 1 m*
A B H Eur, be PVM Eur, su PVM
Betoninė pakopa
BPK – 1 – 7.35
600 – 3000 200 – 450 70 m ~ 70,00 ~ 84,70
Betoninė pakopa
BPK – 1 – 9.35
90 m ~ 80,00 ~ 96,80

* Gaminių kainos yra orientacinės (už 1 tiesinį gaminio metrą) ir gali keistis priklausomai nuo matmenų, pasirinktos gaminio spalvos, paviršiaus apdirbimo bei užsakomo kiekio.
Pastoviems užsakovams bei užsakant didesnį gaminių kiekį (> 30 m) taikoma nuolaida.

Siekiant sumažinti slydimo galimybę, betoninių pakopų horizontalioje plokštumoje galima atlikti šiurkštinimą (5, 10 ir t.t. cm pločio juostelė per visą pakopos ilgį). 1 šiurkštinto m2 kaina – 200 Eur (be PVM).

Darbų pavyzdžiai

Kaip užsisakyti šiuos gaminius?

Norėdami gauti kainos pasiūlymą, užsisakyti arba gauti detalesnės informacijos, prašome susisiekti el. paštu andrius@veikta.lt
arba telefonu +370 685 73791.

Kuo daugiau tikslesnės informacijos pateiksite apie pageidaujamus gaminius (išmatavimai, kiekis, paviršiaus apdirbimas, spalva), tuo greičiau ir paprasčiau galėsime paskaičiuoti gaminių kainą ir atsiųsti Jums pasiūlymą.