Laiptų aikštelės (plokštės)

Mozaikinio betono aikštelė

Aikštelės (plokštės) gali būti montuojamos tiek ant metalinės, tiek ant gelžbetoninės ar kitokio tipo laiptasijų konstrukcijos, tvirtinant jas virinimo būdu, prisukant varžtais, klijuojant ar ankeruojant. Liejimo metu į gaminius pagal poreikį galime įdėti  įvairių matmenų metalines plokšteles ar sriegines įvores (tvirtinimui, virinimui prie metalinės konstrukcijos ar turėklams).

Galimi paviršiaus apdirbimo būdai: neapdirbtas betoninis, lygus šlifuotas-poliruotas, šiurkštintas, išplautas ar mišrus.

Visos mozaikinio betono (teraco) aikštelės/plokštės gaminamos pagal individualius projektus.

AIKŠTELĖS ILGIS (A), PLOTIS (B) IR STORIS (H) YRA LAISVAI PASIRENKAMI, ATSIŽVELGIANT Į BENDRĄ VISOS KONSTRUKCIJOS PADĖTĮ.

Gaminių kainos*

Lentelėje pateiktos kainos už 1 kvadratinį aikštelės metrą (Eur/1m2).
Aikštelės/plokštės gaminamos įvairių matmenų pagal kliento užsakymą.

Gaminio pavadinimas  Matmenys, mm Mato vnt. Kaina už 1 m2*
A B H Eur, be PVM Eur, su PVM
Teracinė plokštė
TPL – 1 – 7
1000 1000 70 m2 ~ 350,00 € ~ 423,50 €
Teracinė plokštė
TPL – 1 – 9
90 m2 ~ 400,00 € ~ 484,00 €

* Gaminių kainos yra orientacinės (už 1 kvadratinį gaminio metrą) ir gali keistis priklausomai nuo matmenų, pasirinktos gaminio spalvos, paviršiaus apdirbimo bei užsakomo kiekio.

Darbų pavyzdžiai

Kaip užsisakyti šiuos gaminius?

Norėdami gauti kainos pasiūlymą, užsisakyti arba gauti detalesnės informacijos, prašome susisiekti el. paštu andrius@veikta.lt
arba telefonu +370 685 73791.

Kuo daugiau tikslesnės informacijos pateiksite apie pageidaujamus gaminius (išmatavimai, kiekis, paviršiaus apdirbimas, spalva), tuo greičiau ir paprasčiau galėsime paskaičiuoti gaminių kainą ir atsiųsti Jums pasiūlymą.