MIPA (Italija)

Esame Italijos mozaikinio betono plytelių kompanijos MIPA atstovai Lietuvoje. Mes padėsime išsirinkti ir užsisakyti Jums patikusias plyteles iš šių nuostabių gaminių asortimento.
Daugiau informacijos galite rasti http://www.mipadesign.it/en/

Šios unikalios, aukštos kokybės mozaikinio betono plytelės yra gaminamos iš ekologiškai apdorotų natūralių žaliavų. Tai yra naujas, savitas ir išskirtinis gaminys, pasižymintis originalia ir Italijos tradicijas puoselėjančia vizija, paverčiančia marmurines Graniglia plyteles namų dizaino detalėmis, praturtinančiomis ir paįvairinančiomis bet kurį interjerą.

Įtališkų mozaikinio betono plytelių gamintoja MIPA siekdama išlaikyti savo šalies tradicijas nuolatos tyrinėja technologines naujoves, modernaus dizaino kryptį ir savo atradimus apjungia į plytelių linijos „Marble Terrazzo“ evoliuciją, srautą.

„Mipa“ buvo pirmoji tokio pobūdžio kompanija, sukūrusi nepakartojamą „Marble Terrazzo“ stilių ir plėtojusi bei puoselėjanti jį tol, kol tai tapo įmonės filosofija. Kaip galima įsitikinti, Mozaikinio betono plytelių gamintoja vedama šios filosofijos sukūrė puikią stiliaus, kultūros, dizaino ir kokybės pusiausvyrą.