Produkcijos katalogas

Poliruotos pakopos

Mozaikinio betono laiptų pakopos yra montuojamos ant metalinės ar gelžbetoninės laiptasijų konstrukcijos, tvirtinant jas virinimo būdu (apatinėje pakopos dalyje yra įliejamos metalinės įdėtinės detalės), prisukant varžtais ar klijuojant.

laiptu pakopa poliruotas-paviršius_spalva
Pakopų ilgis (A), plotis (B) ir storis (H) yra laisvai pasirenkami, atsižvelgiant į bendrą visos konstrukcijos padėtį.

 

 

Lentelėje pateiktos kainos už 1 tiesinį pakopos metrą.

* Kainos yra orientacinės ir gali keistis priklausomai nuo išmatavimų, pasirinktos gaminio spalvos bei paviršiaus apdirbimo.

Siekiant sumažinti slydimo galimybę, visiems paviršiams galimas šiurkštinimo procesas.
1 šiurkštinto m2 kaina – 95 Eur (su PVM).

Į laiptų pakopas liejimo metu pagal poreikį įdedame metalines detales jų tvirtinimui prie metalinės konstrukcijos ar turėklams.

Spalvų paletė

Pateikiame teraco gaminių standartinių spalvų paletę.  Spalvą galima parinkti ir kitokią, taikant ją prie objekto eksterjero/interjero detalių, konkretaus elemento ar bet kokio kito pavyzdžio.

  Tikra produkcija gali šiek tiek skirtis spalva nuo produkcijos, matomos nuotraukoje.

Kaip įsigyti šį gaminį?

Visi gaminiai yra užsakomi iš tiekėjo arba gaminami UAB "Veikta" dirbtuvėse. Norėdami užsisakyti arba gauti detalesnės informacijos prašome susisiekti su mūsų vadybininkais užpildydami užklausos formą arba skambindami telefonu +370 655 62546.

Prašome suteikti mums šiek tiek informacijos apie jūsų pageidaujamus gaminius ir artimiausiu metu atsiųsime Jums pasiūlymą. we ewr wrewe rwer